08.10.2025 ROKU W HALI SPORTOWEJ W BYSTRZEJOWICACH ODBYŁY SIĘ POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Kolejność końcowa dziewcząt :
1 miejsce - SP 5 Świdnik op.Rafał Czelej
2 miejsce - SP Bystrzejowice op.Wiesław Hereć
3 miejsce -SP 3 Świdnik op.Konrad Dolecki
Kolejnność końcowa chłopców :
1.miejsce - SP Bystrzejowice op.Wiesław Hereć
2.miejsce - SP 5 Świdnik op.Rafał Czelej
3.miejsce - SP 3 Świdnik op.Konrad Dolecki
Zespoły nagrodzono dyplomami i medalami.Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach. Zawody zorganizował Miejsko – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku- Grzegorz Martyniuk.
Impreza dofinansowana ze środków Gminy Miejskiej Świdnik.